استانداردهای مدیریتی

iso

مطمئناً تاکنون به استاندارد ISO در تبلیغات و بر روی بسیاری از محصولات توجه کرده‌اید. امروزه در عرصه تجارت جهانی داشتن مدرک ISO برای شرکت‌های تولیدی یا خدماتی یک امتیاز محسوب می‌شود و یکی از شرایط اولیه در داد و ستدهای بین‌المللی به شمار می‌رود. استانداردهای مدیریت کمک می‌کنند که حوزه‌های مورد بحث به صورت یکپارچه در کل دنیا بررسی و تحلیل شوند.

مدیریت هر حیطه‌ایی مانند تمامی حوزه‌های مختلف صنایع تولیدی و خدماتی نیازمند تدوین استانداردهایی مختص خود می‌باشد.

اکثر حوزه‌های مدیریت تا به امروز با کمک سازمان جهانی استاندارد ISO دارای استاندارد جهانی شده‌اند و رعایت برخی از این استانداردها به صورت الزامی در جهان درآمده‌اند.

از این رو شرکت آرمان نگار اسپادان بر آن شده است تا با ارائه مشاوره‌ و تجربیات خود در این زمینه، زمینه دریافت این گواهینامه‌ها را برای صنایع مختلف مهیا سازد. از آنجا که مدیریت شرکت آرنا همواره به کیفیت ارائه خدمات توجه داشتاه است، در این راستا از همکاری متخصصانی با تجربه بهره‌ می‌برد تا بهترین و کوتاه‌ترین راه را برای صنایع مختلف فرآهم آورد.

 

در یک نگاه

این مجموعه از سال 1388 فعالیت خود را به صورت مشاوره و در زمینه مهندسی صنایع و مدیریت با بهره‌گیری از فارغ التحصیلان و دانشـجویان رشته‌های مختلف علی‌الخصــوص مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان شروع نموده و توانسته در مدتی کوتاه... ادامه مطلب

ارتباط با ما

شعبه مرکزی: اصفهان، خیابان آپادانا دوم، کوی بهمن شمالی، بن بست طاووس یک
تلفن: 36619981(31)98+
شعبه 1: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان،ساختمان فن آفرینی 2،واحد 116
 تلفن: 33931131(31)98+
پست الکترونیک: info@arnacorp.org
همراه: 5144 533 913 98+  و 2717 004 912 98+