اخبار صنعت

هیوندای خریدار نهایی ترمینال کانتینری هانجین در لانگ بیچ

به گزارش صنعت نیوز، خط کشتیرانی هیوندای کرۀ جنوبی برای خرید بیشترین سهام ترمینال کانتینری هانجین در بندر لانگ بیچ با MSC سوئیس به رقابت می پردازد.

ه گزارش صنعت نیوز، خط کشتیرانی هیوندای کرۀ جنوبی برای خرید بیشترین سهام ترمینال کانتینری هانجین در بندر لانگ بیچ با MSC سوئیس به رقابت می پردازد. رقابت بر سر خرید بیشترین میزان سهام ترمینال کانتینری شرکت کشتیرانیِ ورشکستۀ هانجین کرۀ جنوبی در بندر لانگ بیچ کالیفرنیا بین دو شرکت هیوندای مرچنت HMM و MSC سوئیس ادامه دارد. بر اساس این گزارش، خط کشتیرانی هیوندای هفتۀ گذشته از همکاری مشترک با کشتیرانی MSC سوئیس برای خرید سهام ترمینال صرف نظر کرد تا 54 درصد از سهام ترمینال های بین المللی Total را از آن خود کند و در عوض کمترین سهم را در ترمینال کانتینری هانجین در بندر لانگ بیچ داشته باشد. این گزارش در ادامه ضمن اشاره به ایجاد کنسرسیومی از سوی هیوندای افزود: به احتمال قوی برندۀ مزایدۀ خرید سهام ترمینال کانتینری هانجین در بندر لانگ بیچ خط کشتیرانی هیوندای باشد. بر همین اساس، هیوندای پیش از این نیز به عنوان خریدار برتر ترمینال های کانتینری هانجین در الجزیره و اسپانیا انتخاب شد و تکلیف نهایی خرید سهام ترمینال کانتینری بندر هانجین تا پایان سال جاری میلادی از سوی این شرکت مشخص می شود. گفتنی است، در اوایل ماه دسامبر سال جاری میلادی توافق شد تا این خط کشتیرانی با اعضای ائتلاف 2M یعنی مرسک و MSC سوئیس همکاری استراتژیک مبنی بر تبادلات خرید در بخش های مختلف داشته باشد و در مقابل خط کشتیرانی مرسک و کشتیرانی MSC سوئیس هزینۀ چارتر شناورهای هیوندای را پرداخت کنند.

در یک نگاه

این مجموعه در از سال 1388 فعالیت خود را به صورت مشاوره و در زمینه مهندسی صنایع و مدیریت با بهره‌گیری از فارغ التحصیلان و دانشـجویان رشته‌های مختلف علی‌الخصــوص مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان شروع نموده و توانسته در مدتی کوتاه... ادامه مطلب

ارتباط با ما

شعبه مرکزی : اصفهان، خیابان آپادانا دوم، کوی بهمن شمالی، بن بست طاووس یک
تلفن: 36619981(31)98+
شعبه 1:شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان،ساختمان فن آفرینی2،واحد116
 تلفن: 33931131(31)98+
پست الکترونیک: info@arnacorp.org
همراه: 5144 533 913 98+ و 2717 004 912 98+