اخبار صنعت

تقدیر از کشتیرانی و خدمات صیادی تندیس خلیج فارس بوشهر

ه گزارش صنعت نیوز، در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان بوشهر، شرکت کشتیرانی و خدمات صیادی تندیس خلیج فارس بوشهر به دلیل اجرای طرح‌های کارآفرینی در راستای جلوگیری از صدمه به ذخائر آبزیان خلیج فارس، برتر شد و مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان بوشهر، شرکت کشتیرانی و خدمات صیادی تندیس خلیج فارس بوشهر به دلیل اجرای طرح‌های کارآفرینی در راستای جلوگیری از صدمه به ذخائر آبزیان خلیج فارس، برتر شد و مورد تجلیل قرار گرفت. یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان بوشهر با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بوشهر برگزارشد و کارآفرینان برتر مورد تجلیل قرار گرفتند. یکی از تجلیل شوندگان و برترین‌های این جشنواره مدیرعامل شرکت کشتیرانی و خدمات صیادی تندیس خلیج فارس بوشهر بود. محمد آبخو در گفت‌وگو با خبرنگار مانا در بوشهر با بیان اینکه شرکت کشتیرانی و خدمات صیادی تندیس خلیج فارس بوشهر در حوزه کشتیرانی، خدمات فراساحلی و تدارکات به سکوهای نفتی فعالیت می‌کند گفت: این شرکت تدارکات لازم به سکوهای نفتی عمدتا در منطقه عملیات نفت فلات قاره، صید و صیادی و ارائه خدمات شناوری فعالیت می‌کند. مدیرعامل شرکت کشتیرانی و خدمات صیادی تندیس خلیج فارس بوشهر با بیان اینکه این شرکت علاوه بر ارائه خدمات به سازمان نقشه برداری هیدروگرافی در دریا خدمات دیگر ارائه می‌دهد افزود: ارائه لجستیک و پشتیبانی سکوهای نفتی در خلیج فارس و دکل‌های حفاری دردریا از جمله فعالیت این شرکت است.

در یک نگاه

این مجموعه در از سال 1388 فعالیت خود را به صورت مشاوره و در زمینه مهندسی صنایع و مدیریت با بهره‌گیری از فارغ التحصیلان و دانشـجویان رشته‌های مختلف علی‌الخصــوص مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان شروع نموده و توانسته در مدتی کوتاه... ادامه مطلب

ارتباط با ما

شعبه مرکزی : اصفهان، خیابان آپادانا دوم، کوی بهمن شمالی، بن بست طاووس یک
تلفن: 36619981(31)98+
شعبه 1:شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان،ساختمان فن آفرینی2،واحد116
 تلفن: 33931131(31)98+
پست الکترونیک: info@arnacorp.org
همراه: 5144 533 913 98+ و 2717 004 912 98+